O nás

Vážení návštěvníci našich stránek, přátelé a chovatelé poštovních holubů,

dovolte, abych vás seznámil s činností a cíli našeho oblastního sdružení Náchod. Po více než roční snaze se nám podařilo dosáhnout schválení OS Náchod Prezídiem Českomoravského svazu chovatelů poštovních holubů jako organizační složky.

 
OS Náchod vzniklo odchodem základních organizací Trutnov, Náchod, Podbřezí, Vamberk a Letohrad z OS Trutnov, kde byli chovatelé z těchto organizací nespokojeni s vedením Oblastního sdružení a hlavně směry závodů, které tyto chovatele znevýhodňovaly.

 
Cílem našeho snažení je vést k jakýmkoli problémům diskusi a najít vždy východisko tak, aby všichni naši chovatelé byli spokojeni. Samozřejmě k takovéto spokojenosti je potřeba také velká dávka tolerance, ohleduplnosti a ochota ke kompromisům, bez kterých to při naší činnosti nejde. Protože začínáme od nuly, bude toto předsevzetí stát výbor OS, ale i řadové chovatele mnoho úsilí.

 
Naší velkou výhodou je fakt, že v sezóně 2012 jsme měli možnost si vše, co se týče letové sezóny a chodu organizace vyzkoušet pod hlavičkou o. s. Chovatelé Náchodska.

 
Závěrem chci poděkovat našim chovatelům za podporu a důvěru, kterou výboru OS vyjádřili na oblastní Konferenci a popřát jim mnoho úspěchů v jejich chovatelské činnosti i jejich osobním životě.

 

Jan Danko
Předseda OS Náchod

 
 
 
 
TOPlist